PRIJAVA-468X60-BANNER

AUSTROTHERM-970X250-BANNER

EUROmodulove nadstrešnice za beogradska stajališta

22.12.2011. | E-kapija

Preduzeće EUROmodul iz Nove Pazove zaključilo je ugovor sa gradskom Upravom Beograda o izradi, isporuci i montaži 150 novih nadstrešnica za uređenje stajališta javnog gradskog prevoza.

Na tenderu koji je raspisao Sekretarijat za saobraćaj – Direkcija za javni prevoz, pobedio je konzorcijum EUROmodul koji ima značajne reference u zemljama bivše Jugoslavije u proizvodnji nadstrešnica za stajališta javnog gradskog prevoza, navedeno je u saopštenju EUROmodula.

Kako ističe Novak Popović, rukovodilac prodaje EUROmodula, u Beogradu će nove nadstrešnice biti postavljene uglavnom u rubnim i prigradskim zonama, na lokacijama na kojima do sada nije bilo nadstrešnica, ili će stare postojeće nadstrešnice, tzv. pečurke, biti zamenjene novim savremenim nadstrešnicama. Nadstrešnice će biti prilagođene potrebama konkretne lokacije, tako da će biti izrađene u tri različite varijacije: otvoreni, poluzatvoreni i zatvoreni tip.

Osim toga, Popović ističe da će EUROmodul ovaj posao realizovati u roku od 150 dana, i podseća na uspešno realizovan projekat izgradnje kontejnerskih naselja za potrebe raseljavanja Roma, čijom je realizacijom u predviđenom roku omogućen početak rekonstrukcije mosta Gazela koji je ovih dana pušten u redovan saobraćaj.

Na taj način, ističe Popović, kompanija EUROmodul je posredno dala svoj doprinos uređenju i boljem funkcionisanju saobraćaja u našem glavnom gradu.

 

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


Anketa

Koja vrsta pokrivke se nalazi na krovu vašeg objekta?
Slobo 23.03.2023.
Zato i jeste Beograd na vodi.
skeva 23.03.2023.
Jel' to Beograd na vodi ?
Milan 22.03.2023.
Konačno! Pruga do Niša i dalje ka Solunu je...
Sasa 21.03.2023.
E nas dragi Bakicu, za sve si bio u pravu.
Gagi 21.03.2023.
Dvadeseti sprat je oko 70 metara vodenog st...

;