PRIJAVA-468X60-BANNER

SFSOPLATE-970X250-BANNER

Završen tender za održavanje ulica u Nišu

03.06.2015. | A. S. | Južne vesti

Mramorsko preduzeće „ABM Putogradnja“ održavaće puteve u Nišu i okolnim selima, a to je odlučeno nakon tendera koji bio raspisan početkom godine. Za ovaj posao firma iz Mramora bi u naredne dve godine trebalo da inkasira oko 200 miliona dinara.

Iz „Direkcije“ saopštavaju da će se raditi prema Programu održavanja komunalne infrastrukture, a izvođač na odrađen posao daje garanciju od 2 godine. Podsetimo, na prve odluke Komisije bilo je žalbi što je dodatno otežalo i produžilo proceduru.

Situacija sa izborom firme koja bi redovno održavala ulice u Nišu je još gora. Tender je bio raspisan još prošle godine, a poslednje informacije kažu da nije u celosti završen, već je ugovor potpisan samo sa firmom „Trace PZP“ i to za jedan deo grada.

 

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Thomm 15.11.2025.
Ova građevina je "inspirirana" skulpturama ...
Beograđanin 10.11.2025.
A koga će naterati ovaj zakon da pravilno o...
fistik 22.10.2025.
Kakvo ce to biti šetalište na tako malom pr...
SAŠA 11.08.2025.
Stadion, ovakav kakav je trenutno, je jedan...
DJB 16.06.2025.
G-đo Damjanović, ako predsednik odluči da s...

;