BAU2023-468X60-BANNER

AUSTROTHERM-970X250-BANNER

Do početka 2022. godine biće završena kompletna saobraćajnica od Košutnjaka do Mosta na Adi

21.08.2020. | Beoinfo

Radovi na rekonstrukciji Bulevara patrijarha Pavla izvode se prema utvrđenoj dinamici. Trenutno se izvode radovi u zoni raskrsnice sa Ulicom Pere Velimirovića, rekao je juče (20.08.2020) zamenik gradonačelnika Goran Vesić.

Ilustracija (Foto: Pixabay.com)

– Građani sada osećaju malo veće gužve na tom potezu, jer se radi Ulica Pere Velimirovića koja je zatvorena za saobraćaj. Zbog tih radova se ide obilaznicom, i to je jedini susret građana sa radovima – istakao je Vesić za Beogradsku hroniku.

On je dodao da se izvodi projekat za novu fazu radova od Košutnjaka do Mosta na Adi.

Taj projekat biće završen do 1. aprila i tada će biti raspisan tender. Rok za izgradnju je sedam meseci i do januara 2022. godine biće završena kompletna saobraćajnica koja silazi sa Mosta na Adi – istakao je zamenik gradonačelnika.

On je precizirao da će saobraćajnica ići železničkim koridorom oko Topčiderskog parka.

– Tada ćemo imati saobraćajnicu sa četiri trake koja zaobilazi Topčiderski park i koja izlazi direktno na Bulevar patrijarha Pavla, sve do Ulice Pere Velimirovića. Posao je zaista ogroman, ali će po završetku radova to biti ogromno olakšanje za sve građane Rakovice, ali i Beograda – poručio je Vesić.

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Koja vrsta pokrivke se nalazi na krovu vašeg objekta?
Slobo 23.03.2023.
Zato i jeste Beograd na vodi.
skeva 23.03.2023.
Jel' to Beograd na vodi ?
Milan 22.03.2023.
Konačno! Pruga do Niša i dalje ka Solunu je...
Sasa 21.03.2023.
E nas dragi Bakicu, za sve si bio u pravu.
Gagi 21.03.2023.
Dvadeseti sprat je oko 70 metara vodenog st...

;