PRIJAVA-468X60-BANNER

SFSOPLATE-970X250-BANNER

Rok za "Tašmajdan" 14. maj

18.03.2016. | M. T. K. | Novosti

Rekonstrukcija kultnog stadiona „Tašmajdan“ biće gotova ovog proleća. Iako se prvobitnim ugovorom, kao datum završetka druge faze spominjao 14. februar, zbog nepredviđenih radova, izvođač je od „Agencije za investicije i stanovanje“ dobio dodatna tri meseca, dakle, do 14. maja.

- Ovo je normalna procedura kada je reč o nepredviđenim radovima, a verujem da će već u aprilu stadion biti otvoren – za „Novosti“ je potvrdio Luka Petrović, direktor „Agencije“.

Da će probiti prvobitni rok, znalo se još u februaru, kada je „Samex group“, zadužena za drugu fazu poslova, zatražila „produžetak“. Bilo je pitanje samo da li će to biti 28, 41 ili 90 dana.

Po Odluci o izmeni ugovora o javnoj nabavci, izvođenje radova druge faze adaptacije i sanacije stadiona „Tašmajdan“, Grad Beograd neće koštati ni dinar više.

 

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Thomm 15.11.2025.
Ova građevina je "inspirirana" skulpturama ...
Beograđanin 10.11.2025.
A koga će naterati ovaj zakon da pravilno o...
fistik 22.10.2025.
Kakvo ce to biti šetalište na tako malom pr...
SAŠA 11.08.2025.
Stadion, ovakav kakav je trenutno, je jedan...
DJB 16.06.2025.
G-đo Damjanović, ako predsednik odluči da s...

;