INFONET-468X60-BANNER

Šeik počinje da gradi hotel na Kopaoniku

14.09.2015. | I. M. J. | Blic

Gradnja hotela šeika Muhameda bin Zajeda al Nahjana na Kopaoniku počeće za nekoliko dana. Otvaranje ovog luksuznog kompleksa planirano je na jesen 2017. godine.

- Zahtev za gradnju predat je krajem avgusta, budući da su arhitekte do tada brižljivo osmišljavale svaki detalj ovog kompleksa. S obzirom na to da su dozvole stigle, radovi će početi 15. septembra – kaže izvor „Blica“ upoznat sa projektom.

Kako se građevinska sezona završava početkom decembra, gradnja će biti pauzirana do proleća, a onda će radovi krenuti punom parom.

- U martu se nastavlja ubrzanim tempom pa ćemo na jesen 2017. dobiti jedan od najlepših hotela na ovim prostorima – navodi izvor „Blica“.

Trošni hotel „Jugobanka“ koji je šeik iz Abu Dabija lično kupio od Vlade Srbije neće biti građen kao rezidencija, već će biti otvoren za goste.

 

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Dragan 01.04.2026.
Još jedan primer potpuno pogrešnog postavlj...
Dragan 30.03.2026.
Radio sam u veleprodaji građevinskog materi...
Мик 25.03.2026.
Како ван урбаног дела насеља ако пролази кр...
Dzi 26.01.2026.
Uvek raduje svaka lepa vest iz Afrike...nar...
Darko 26.01.2026.
Da li je ispunjen Član 26 Zakona: Podzak...

;