INFONET-468X60-BANNER

Leskovac: Plan pa licitacija za kioske u centru grada

15.01.2014. | Jugmedia

U "Direkciji za urbanizam i izgradnju" završva se plan za postavljanje manjih montažnih objekta na gradskim građevinskim površinama, koji će biti izložen pet dana, a potom će biti raspisana licitacija.

Direktor "Direkcije" Slaviša Zlatanvić kaže da će licitacija biti sprovedene kada plan budu usvojili Gradsko veće i Skupština grada, a gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović obećava da pri tom neće biti više privilegovanih zakupaca.

Zlatanović ističe da će ova oblast da se uredi na drugačiji način od dosadašnjeg.

- Pokušaćemo da uniformišemo njihov izgled, da objekti budu manji i mnogo ređi nego do sada. Kod Tehnološkog fakulteta je, na primer, napravljen tunel od kioska i frižidera, a ima još takvih mesta – navodi Zlatanović.

Ista služba pravi i plan za postavljanje rashladnih komora ispred prodajnih objekata, čiji će broj takođe biti smanjen. Plan za postavljanje niskih montažnih objekata izložiće "Uprava za urbanizam i komunalno stambene poslove" i on će biti na uvid građana pet dana.

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


SCHNEIDERELECTRICSRBIJA-300X250-BANNER

ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Goran 09.07.2026.
Gospodo ti isti stručnjaci su i pre dali sa...
Nikola 26.06.2026.
Tako i treba, otvoreni potezi. Treba nam vi...
Dragan 01.04.2026.
Još jedan primer potpuno pogrešnog postavlj...
Dragan 30.03.2026.
Radio sam u veleprodaji građevinskog materi...
Мик 25.03.2026.
Како ван урбаног дела насеља ако пролази кр...

;