INFONET-468X60-BANNER1

Izvođačima rok od 10 dana da ubrzaju radove

22.06.2015. | Tanjug

- Kompanije koje na Koridoru 10 ne izvode radove po planu, dobile su rok od 10 dana da povećaju brzinu i obim radova, ili će ugovor sa njima biti raskinut – najavila je danas građevine saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović.

- Mi smo spremni da te ugovore raskinemo, ako ne ubrzaju radove, jer smo sigurni da bismo i sa drugim izvođačima završili Koridor 10 do kraja 2016. godine – rekla je ministarka novinarima u Vladi Srbije i dodala da taj rok ističe krajem sledeće nedelje.

Kompanije koje ne rade u planiranim rokovima na Koridoru 10 dobile su pismo da smo spremni da raskinemo ugovor, ako ne urade svoje poslove planiranom dinamikom, rekla je Mihajlović.

- Znamo koje su to deonice i koje kompanije ne rade na pravi način – kazala je Mihajlović i dodala da se radi o jednoj grčkoj i još jednoj kompaniji iz neke druge zemlje za koju nije precizirala o kojoj se radi.

- To traje već neko vreme i nema veze sa ekonomskom krizom u Grčkoj – kazala je ona i dodala da je ta kompanija u zakašnjenju sa radovima već godinu dana. - Već ove godine bismo imali završen Koridor 10 da su te firme radila kako treba.

 

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


SCHNEIDERELECTRICSRBIJA-300X250-BANNER

ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


DOKA SERB
DOKA SERB
PEĆINCI-ŠIMANOVCI
www.doka.com

PIRAMIDA
PIRAMIDA
SREMSKA MITROVICA
www.piramidasm.rs

OKTAVUS
OKTAVUS
NOVI BEOGRAD
www.oktavus.rs

EURO TERMIK
EURO TERMIK
KRALJEVO-VRDILA
www.eurotermik.rs

Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Goran 09.07.2026.
Gospodo ti isti stručnjaci su i pre dali sa...
Nikola 26.06.2026.
Tako i treba, otvoreni potezi. Treba nam vi...
Dragan 01.04.2026.
Još jedan primer potpuno pogrešnog postavlj...
Dragan 30.03.2026.
Radio sam u veleprodaji građevinskog materi...
Мик 25.03.2026.
Како ван урбаног дела насеља ако пролази кр...

;