INFONET-468X60-BANNER

BLANKO-970X250-BANNER

U Beogradu održan Prodexpo Serbia 2024

24.05.2024. | Gradjevinarstvo.rs

Prodexpo Srbija 2024 - Konferencija o razvoju nekretnina i infrastrukture, nedavno je održana u punoj sali hotela Metropol Palace u Beogradu, okupivši relevantne stručnjake iz oblasti građevinarstva, infrastrukture, retail-a, tržišta nekretnina, kao i članove Vlade i resornih ministarstava.

Prodexpo Srbija 2024

Prodexpo Srbija 2024 (Foto: Xella)

Ove godine grad Beograd je bio domaćin konferencije Prodexpo Srbija koja se fokusira na sektore nekretnina i razvoja infrastrukture u Srbiji i širem regionu, imajući za cilj umrežavanje, upoznavanje i razmenu iskustava i znanja.

Ispred kompanije Xella Srbija, jednog od sponzora događaja, project manager Edin Dalifi održao je prezentaciju na temu: Xella rešenja - Megaprojekti.

Xella

Edin Dalifi, project manager kompanije Xella (Foto: Xella)

Prodexpo Srbija i ove godine je izazvao interesovanje velikog broja učesnika i govornika, predstavljajući izvanrednu platformu koja pruža mogućnost razmene iskustava uz praćenje inspirativnog programa koji uključuje ne samo teme infrastrukture i nekretnina, već i ekonomije, trgovine i investicija u Srbiji i regionu.

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


XELLA-300X250-BANNER

ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


TUPLEX SRB
TUPLEX SRB
BEOGRAD-DOBANOVCI
www.tuplex.rs

BAUMIT
BAUMIT
BEOGRAD-ZEMUN
www.baumit.rs

ISOMAT
ISOMAT
PEĆINCI-ŠIMANOVCI
www.isomat.rs

POLET IGK
POLET IGK
NOVI BEČEJ
www.nexe.rs

Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Thomm 15.11.2025.
Ova građevina je "inspirirana" skulpturama ...
Beograđanin 10.11.2025.
A koga će naterati ovaj zakon da pravilno o...
fistik 22.10.2025.
Kakvo ce to biti šetalište na tako malom pr...
SAŠA 11.08.2025.
Stadion, ovakav kakav je trenutno, je jedan...
DJB 16.06.2025.
G-đo Damjanović, ako predsednik odluči da s...

;