INFONET-468X60-BANNER

BLANKO-970X250-BANNER

Novi centralni trg u Lazarevcu

13.07.2021. | Beoinfo

Na platou ispred Gradske opštine Lazarevac počeli su radovi na uređenju trga i izgradnja podzemne garaže, prve u Lazarevcu, izjavio je Goran Vesić gostujući u jutarnjem programu TV Hepi.

Novi trg u Lazarevcu (Foto: Gradlska opština Lazarevac)

- Novi, centralni lazarevački trg biće površine 2.600 metara kvadratnih, sa javnom podzemnom garažom, fontanom, novim sadnicama, dečjim igralištem i klupama - rekao je Vesić i dodao da je procenjena vrednost radova 166 miliona dinara.

Vesić je istakao da izgradnja centralnog trga u Lazarevcu, koji će po kvalitetu i lepoti biti jednak novom Savskom trgu u Beogradu na vodu, pokazuje da su gradskoj vlasti svi delovi Beograda jednako važni.

- Za nas ne postoji centar grada i predgrađe, kao što ne delimo ni građanke i građane po tome gde žive. Zato je danas moguće da centar Lazarevca bude uređen kao centar Beograda. Ponosan sam što vlast koju predstavljam prva ulaže u prigradske opštine i na ovaj način podiže i kvalitet života Lazarevčana. Građanke i građani Lazarevca zaslužuju ovakav trg - zaključio je Vesić.

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


ILGRAD
ILGRAD
BEOGRAD-PINOSAVA
www.ilgrad.rs

LORENCIC
LORENCIC
BEOGRAD-ZEMUN
www.lorencic.rs

CORNEL
CORNEL
VELIKA PLANA
www.cornel.rs

JAVOR
JAVOR
JAGODINA-RIBARE
www.javorsztr.com

Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Thomm 15.11.2025.
Ova građevina je "inspirirana" skulpturama ...
Beograđanin 10.11.2025.
A koga će naterati ovaj zakon da pravilno o...
fistik 22.10.2025.
Kakvo ce to biti šetalište na tako malom pr...
SAŠA 11.08.2025.
Stadion, ovakav kakav je trenutno, je jedan...
DJB 16.06.2025.
G-đo Damjanović, ako predsednik odluči da s...

;