INFONET-468X60-BANNER

Vučević: Izgradnja hale na Rimskim šančevima po planu (video)

20.03.2015. | Tanjug

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je lokaciju u radnoj zoni Rimski šančevi gde je u toku izgradnja multifunkcionalne hale u dva nivoa površine više od 5.000 metara kvadratnih, čiju je izradu projekta finansirala Evropska unija u sklopu prekogranične saradnje sa Mađarskom.

Vučević je tom prilikom rekao novinarima da radovi na izgradnji te multifunkcionalne hale teku predviđenom dinamikom i istakao da je pored već završene hale na istoj lokaciji u toku i projektovanje treće hale, slične namene, površine 3.600 metara kvadratnih, čija izgradnja bi trebala da otpočne do kraja 2015. godine.

- Za završetak izgradnje ove i početak izgradnje nove hale Programom poslovanja JP „Poslovni prostor“ za 2015. godinu planirano je 150 miliona dinara. U cilju postizanja pozitivnih efekata razvoja novih usluga, namenjenih pre svega proizvodno orijentisanim privrednim subjektima, JP „Poslovni prostor“ i Grad Novi Sad od 2010. godine intenzivno rade na razvijanju pomenutog kompleksa u radnoj zoni Rimski šančevi – rekao je Vučević.

Vučević je podsetio da je izgradnja hala u radnoj zoni Rimski šančevi, namenjenim privrednim subjektima koji se pre svega bave proizvodnim aktivnostima, počela 2010. godine i da Grad Novi Sad u tom projektu ima veliku podršku Evropske unije.

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


SCHNEIDERELECTRICSRBIJA-300X250-BANNER

ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Goran 09.07.2026.
Gospodo ti isti stručnjaci su i pre dali sa...
Nikola 26.06.2026.
Tako i treba, otvoreni potezi. Treba nam vi...
Dragan 01.04.2026.
Još jedan primer potpuno pogrešnog postavlj...
Dragan 30.03.2026.
Radio sam u veleprodaji građevinskog materi...
Мик 25.03.2026.
Како ван урбаног дела насеља ако пролази кр...

;