INFONET-468X60-BANNER

Crep iz Kanjiže u Sočiju

22.01.2014. | E-kapija

Olimpijske igre 2014. godine u Sočiju mogu da počnu. Ovo je poruka koja se ovih dana najčešće može čuti u kompaniji "Tondach". Crepovi ovog renomiranog proizvođača pokrili su 160.000 kvadratnih metara krovova Olimpijskog kompleksa "Gornjaja Karusel" u Sočiju.

Kako je saopštila kompanija "Tondach", posao vredan više od 2,5 miliona evra ugovoren je početkom 2012. godine, a prve isporuke crepa usledile su već krajem leta iste godine. U ovom projektu učestvovale su pretežno fabrike iz bivših jugoslovenskih republika, Hrvatske, Slovenije i Srbije.

Keramički crepovi najvećeg srpskog proizvođača "Tondach" iz Kanjiže ulepšavaće 20.000 kvadratnih metara krovova grandioznih objekata ovog turističkog bisera i u buduće i olimpijskog grada na obali Crnog mora.

"Osvajanje ovog velikog međunarodnog tendera u vrlo žestokoj konkurenciji je odličan primer inovativne snage koncerna i potvrda da je strateško fokusiranje na promovisanje i primenu sistemskih krovnih rešenja pravi put za liderstvo koje je prepoznatljivo u svim segmentima 'Tondach' poslovne filozofije", istiknuto je u saopštenju za javnost.

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


PROMO TEKSTOVI /iz kategorije/


ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Dragan 01.04.2026.
Još jedan primer potpuno pogrešnog postavlj...
Dragan 30.03.2026.
Radio sam u veleprodaji građevinskog materi...
Мик 25.03.2026.
Како ван урбаног дела насеља ако пролази кр...
Dzi 26.01.2026.
Uvek raduje svaka lepa vest iz Afrike...nar...
Darko 26.01.2026.
Da li je ispunjen Član 26 Zakona: Podzak...

;