BAU2023-468X60-BANNER

AUSTROTHERM-970X250-BANNER

ISUZU D-Max – oficijelno vozilo „MotoJet H2O Adrenalin manifestacije“

15.06.2018. | Gradjevinarstvo.rs

U Novom Sadu je ozvaničena saradnja između moto-nautičkog kluba MotoJet i kompanije Trio Motors, ovlašćenog uvoznika, prodavca i servisera ISUZU vozila. Ovim je pikap D-Max ujedno proglašen oficijelnim vozilom ovogodišnje sezone „MotoJet H2O Adrenalin manifestacija“.

Ugovor o saradnji potpisali su predsednik moto-nautičkog kluba MotoJet, Aleksandar Krevešić, kao i direktor sektora prodaje ISUZU vozila, Milorad Đekić. Potpisanim ugovorom ISUZU D-Max postao je glavna „radna mašina“ kada je reč o transportu vodenih skutera i neophodne prateće opreme za obuke mladih, kao i takmičenja koja će se ovog leta održavati u Srbiji.

ISUZU D-Max

Isuzu D-Max, globalno popularni pikap, nije slučajno odabran kao oficijelno vozilo ove manifestacije. Svojom nosivošću od preko 1000kg i mogućom vučom prikolice do 3.500kg, a uz udoban prevoz pet odraslih osoba, idealan je partner, ako se zna da će se istovremeno transportovati tri vodena skutera, velika količina opreme i tim ljudi koji organizuje događaje. Uz 4WD pogon, čak i na lokacijama bez uređenog pristupa, spuštanje i izvlačenje masivnih skutera više neće predstavljati problem.    

Da podsetimo, „MotoJet H2O Adrenalin manifestacija“ ima za cilj promociju bezbedne vožnje u vodnom saobraćaju, ali ujedno i da popularizuje motonautiku kao sportsku granu. Manifestacija je, pre svega, namenjena deci i omladini, koja u njoj uče da voze skutere na vodi, uz iskusne instruktore vožnje.

ISUZU D-Max

Ove godine manifestacija ulazi u svoju četvrtu sezonu, a trajaće od juna do avgusta, u gradovima širom Srbije. Početak je zakazan u Novom Sadu, 15. juna, dok bi finalno, sedmo okupljanje trebalo da bude u Žitišu, 10. avgusta.

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


DOKA-300X250-BANNER

Anketa

Koja vrsta pokrivke se nalazi na krovu vašeg objekta?
Slobo 23.03.2023.
Zato i jeste Beograd na vodi.
skeva 23.03.2023.
Jel' to Beograd na vodi ?
Milan 22.03.2023.
Konačno! Pruga do Niša i dalje ka Solunu je...
Sasa 21.03.2023.
E nas dragi Bakicu, za sve si bio u pravu.
Gagi 21.03.2023.
Dvadeseti sprat je oko 70 metara vodenog st...

;