INFONET-468X60-BANNER

Pregradni sistemi LifeSPACE

14.08.2008. | Haworth Inc.

Kompanija Haworth Inc. proizvela je sistem lakih pregradnih zidova za kancelarijske prostore koji u potpunosti odstranjuje prisustvo teže konstrukcije i otpada prilikom renoviranja prostora. Sistem je originalno dizajniran kao dodatak Nexus podovima istog proizvođača, međutim, može podjednako dobro obavljati funkciju za koju je projektovan i na svakom drugom podu.

Drveni delovi zidova mogu imati samo FSC sertifikat ili biti urađeni po posebnim zahtevima (oblaganje vinilom nije uključeno u ovu ponudu). Ideja kompanije bila je da napravi pregradni lakomontažni zid koji se brzo postavlja i uklanja, koji dobro izgleda, kako u kancelarijama tako i u apartmanima rukovodilaca, i u koji se mogu postaviti svi neophodni kablovi ili vodovodne cevi. Pored ovoga, kompanija je postavila nove standarde i u brzini distribucije novog radnog okruženja.

Inače, Haworth je osnovan kao porodično preduzeće 1948. u SAD i danas posluje u preko 120 zemalja i ima 8.000 zaposlenih. Na tlu Evrope prisutni su u desetini zemalja uključujući i Češku, Rusiju i Mađarsku. Pored zidova, firma dizajnira, proizvodi i ugrađuje i podove, nameštaj, plakare, sisteme i prateću opremu za kompletno uređenje kancelarijskih prostora. 

 

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


TEKSTOVI /iz kategorije/


KALCER-300X250-BANNER

ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Dragan 01.04.2026.
Još jedan primer potpuno pogrešnog postavlj...
Dragan 30.03.2026.
Radio sam u veleprodaji građevinskog materi...
Мик 25.03.2026.
Како ван урбаног дела насеља ако пролази кр...
Dzi 26.01.2026.
Uvek raduje svaka lepa vest iz Afrike...nar...
Darko 26.01.2026.
Da li je ispunjen Član 26 Zakona: Podzak...

;