IZOLACIJA-468X60-BANNER

AUSTROTHERM-970X250-BANNER

Kompozitni poklopac šahte od akrilnog betona

09.12.2016. | Gradjevinarstvo.rs

Sve veća gustina saobraćaja i tovarni zahtevi javnih ulica su doveli do rastuće potražnje za podizanjem kvaliteta šaht poklopaca. Zbog poskupljenja čelika tokom poslednjih godina, zajedno sa visokim rizikom od krađe, čelik više nije održivo rešenje za poklopce.

Firma Partizan je to prepoznala i u svoju široku ponudu uvrstila i proizvode Marmok kompanije (ISO 9001 sertifikovana), koja je specijalizovana za proizvodnju inovativnih polimernih proizvoda za teške uslove u građevinskoj industriji, na bazi epoksida, poliestera, akrila i poliuretana.

Slika. Poklopac šahte od akrilnog betona

Marmok Egipat Co je razvio inovativni šaht poklopac koji se zasniva na novorazvijenoj visokoj čvrstoći armiranog akrilnog betona. Marmok poklopci prelaze konvencionalna rešenja u snazi, izdržljivosti, otpornosti na koroziju i tačnosti.

Ove maske ispunjavaju sve međunarodne specifikacije (sve klase) i dostupni su u standardnim dimenzijama, kao i prilagodljivi u zavisnosti od porudžbine.

Marmok šaht poklopci su zamena isplatljivija od tradicionalnih čeličnih poklopaca.

Više o ovome možete pogledati ovde.

 

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


ISTAKNUTE FIRME /iz kategorije/


Anketa

Koja vrsta pokrivke se nalazi na krovu vašeg objekta?
almir 30.08.2023.
Da li je planom rekonstrukcije predvidjeno ...
O rastu cena stanova se govori gotovo sa za...
Marija 10.07.2023.
Ivrstan tekst! Mnogo sam naučila o aspektim...
Jovan 03.07.2023.
A kada ce se uraditi parcelizacija zemljist...
DARKO 05.06.2023.
Šta bi sa korupcijom po opštinama gde se ne...

;